MY FAVORITE NEW LISTINGS
- 3D3 Beds 4 Baths 3,730 SqFt$875,000Active Under Contract
- 1/50 505 Beds 5 Baths 4,731 SqFt$1,150,000Price Dropped by $50K
- 1/50 505 Beds 4 Baths 4,268 SqFt$1,325,000Coming Soon
- 1/42 424 Beds 4 Baths 3,927 SqFt$775,000Coming Soon
- 1/45 454 Beds 3 Baths 3,746 SqFt$625,000New
- 1/21 212 Beds 1 Bath 766 SqFt$360,000Open Sat 11AM-1PM
RECENTLY SOLD BY CHRIS
- 1/25 253 Beds 4 Baths 2,447 SqFt
$687,950 1.7%
$699,950
- 1/44 445 Beds 5 Baths 5,090 SqFt
$938,000 0.9%
$930,000
- 1/43 434 Beds 4 Baths 3,670 SqFt
$600,000 2.4%
$615,000
- 1/47 475 Beds 4 Baths 4,011 SqFt
$875,000 1.1%
$885,000
- 1/50 506 Beds 5 Baths 5,590 SqFt
$1,525,000 3.2%
$1,575,000
- 1/48 484 Beds 4 Baths 4,180 SqFt
$1,095,000 0.5%
$1,100,000